FM GROUP POLSKA

FM GROUP Polska

FM GROUP Polska jest firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego MLM. Została założona w 2004 roku we Wrocławiu.

Odniesiony w kraju sukces umożliwił firmie dynamiczne wkroczenie na rynki zagraniczne. Obecnie marka FM GROUP jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz w Azji. Na całym świecie z FM GROUP współpracuje około 589 000 Dystrybutorów, z czego ponad 200 000 działa w Polsce!


Jak zarabiać?

1. Krok pierwszy - Bądź swoim pierwszym klientem - oszczędzaj na własnych zakupach

2. Krok drugi - Sprzedawaj innym, zarabiaj na marży!

3. Krok trzeci - Bądź liderem! Stwórz własną grupę dystrybucji!

Jak to działa? Sam organizujesz swój czas, sam decydujesz, z kim będziesz pracować. Ty określasz, czym jest dla Ciebie sukces i realizujesz swój plan w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najdogodniejszy. Umożliwia to system, w którym działa FM GROUP Polska, nazywany marketingiem wielopoziomowym (MLM).

Sprzedaż bezpośrednia, której częścią jest MLM, jest bardzo dobrze ugruntowaną branżą na całym świecie, unormowaną wieloma przepisami prawnymi. W samej Unii Europejskiej jej roczna wartość wynosi 20 miliardów euro, zaś w Polsce roczne obroty na rynku sprzedaży bezpośredniej to znacznie ponad 2 miliardy złotych.

FM GROUP, działając w systemie MLM, oferuje Ci wiele możliwości.Perfumy FM GROUP
Perfumy FM GROUP

Słowniczek

    Dystrybutor - Jest to osoba kupująca lub sprzedająca produkty i usługi FM GROUP. Umożliwia ona szczegółowe zapoznanie się z ofertą FM GROUP oraz pomaga w wyborze idealnego produktu. Dystrybutor może być również przedsiębiorcą.

    MLM - (ang. Multi Level Marketing) - marketing wielopoziomowy - Forma sprzedaży, która odbywa się poza sieciami sklepowymi. Opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem, co skraca do minimum drogę produktu do jego nabywcy. Dystrybutor może zaoferować swojemu klientowi atrakcyjne i wyjątkowe produkty, które nie są dostępne w tradycyjnych punktach sprzedaży.

    Sponsor - Osoba, która umożliwia nowym osobom dołączenie do FM GROUP. Jest to Twój opiekun, a jednocześnie przewodnik po ofercie i zasadach działalności firmy.

    Starter - Podstawowe narzędzie pracy każdego Dystrybutora, za pomocą którego prezentuje on ofertę FM GROUP. W skład startera wchodzą: próbki zapachów perfum, katalogi, plan marketingowy, druk umowy oraz płyta DVD, na której znajdują się między innymi filmy: korporacyjny oraz szkoleniowy, a także prezentacja firmy drom FRAGRANCES.